Menu

Oferta

Jako tłumacz języka angielskiego i niemieckiego oferuję tłumaczenia pisemne oraz ustne z następujących dziedzin: medycyna, prawo, zarządzanie jakością, płatności bezgotówkowe, rozwój osobisty.

Jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego oraz tłumaczem przysięgłym języka angielskiego i zgodnie z Ustawą o zawodzie tłumacza przysięgłego wykonuję tłumaczenia poświadczone, poświadczam tłumaczenia wykonane przez inne osoby, sporządzam poświadczone odpisy pism w języku obcym i poświadczam odpisy pism, sporządzonych w danym języku obcym przez inne osoby.

Tłumaczenia wykonuję zgodnie z zasadami rekomendowanymi przez organizacje zawodowe. Dokładam wszelkich starań, aby moi klienci otrzymywali tłumaczenie najwyższej jakości za rozsądną cenę.

Zajmuję się także korektą tłumaczeń wykonanych przez inne osoby. W przypadku tłumaczenia na język obcy mogę zapewnić korektę rodzimego użytkownika danego języka.

Jeśli tłumaczenie jest obszerne i wymaga wykonania w krótkim czasie, współpracuję, za zgodą klienta, ze sprawdzonymi i doświadczonymi tłumaczami. Każde zlecenie, nie tylko uwierzytelnione, jest traktowane poufnie i każda z osób współpracujących składa oświadczenie o zachowaniu poufności. Na życzenie klienta zlecenia mogą być wykonywane wyłącznie przez współpracujących tłumaczy przysięgłych.

O mnie

Magdalena Malinowska - tłumacz przysięgły języka niemieckiegoJestem tłumaczem przysięgłym j. angielskiego (od 2014 r.) i j. niemieckiego (od 2002 r.)  Ukończyłam lingwistykę stosowaną na UAM w Poznaniu. Specjalizuję się w tłumaczeniach pisemnych z zakresu medycyny, prawa, biznesu, gospodarki, zarządzania jakością i płatności bezgotówkowych. Jako tłumacz przysięgły wykonuję także tłumaczenia ustne podczas czynności notarialnych, ceremonii zawarcia związku małżeńskiego, a także podczas załatwiania wszelkich spraw urzędowych przez obcokrajowców.

Szybki kontakt

Tłumaczenia - Warszawa

tel. 602 450 286