Menu

Klienci

Przez niemal 20 lat pracy zawodowej jako tłumacz języka angielskiego i tłumacz przysięgły języka niemieckiego miałam okazję wykonywać tłumaczenia dla wielu firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. Dokładam wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni nie tylko z wysokiej jakości tłumaczenia, ale także z poziomu obsługi. Wykonując jednoosobową działalność mogę zapewnić indywidualne podejście do każdego klienta i pełną poufność, a w porównaniu do biura tłumaczeń szybsze terminy i niższe ceny. W przypadku obszernych zleceń na życzenie klienta współpracuję ze sprawdzonymi tłumaczami i koordynuję proces tłumaczenia.

Od niedawna klienci mają możliwość wyrażenia swojej opinii za pomocą prostego formularza internetowego, który udostępniam po oddanej pracy. Natomiast nowi klienci mogą zapoznać się z tymi komentarzami.

Wśród wielu klientów, którzy mi zaufali znajdują się:

01 six-payment-services 
SIX Payment Services
cadac
CADAC

05 logo-budimex-nieruchomosci
Budimex Nieruchomości
 LINAK-logo
LINAK Danmark A/S
10 logo-isi
Internet Securities, Inc. 
(ISI Emerging Markets)
 logo umbrella
UMBRELLA CONSULTING Sp. z o.o.
gui-nav
Natur Produkt Zdrovit
 Schafer Shop
SSI Schäfer Shop Sp. z o.o.
15 hbreavis-logo
HB Reavis
 tekToy
TEKTOY
20 logo-dc-advisory-partners
DC Advisory
 

O mnie

Magdalena Malinowska - tłumacz przysięgły języka niemieckiegoJestem tłumaczem przysięgłym j. angielskiego (od 2014 r.) i j. niemieckiego (od 2002 r.)  Ukończyłam lingwistykę stosowaną na UAM w Poznaniu. Specjalizuję się w tłumaczeniach pisemnych z zakresu medycyny, prawa, biznesu, gospodarki, zarządzania jakością i płatności bezgotówkowych. Jako tłumacz przysięgły wykonuję także tłumaczenia ustne podczas czynności notarialnych, ceremonii zawarcia związku małżeńskiego, a także podczas załatwiania wszelkich spraw urzędowych przez obcokrajowców.

Szybki kontakt

Tłumaczenia - Warszawa

tel. 602 450 286